Świetlówki LED

Świetlówki LED

Jest 6 produktów.

W kwestii oświetlenia warto decydować się na rozwiązania, które są nie tylko funkcjonalne, ale też energooszczędne. Dobre parametry techniczne ma świetlówka LED, która wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnej technologii zapewniającej jej niezwykle niski pobór energii, co wpływa na jej walory ekologiczne oraz niskie koszty eksploatacji. Nadaje się...

W kwestii oświetlenia warto decydować się na rozwiązania, które są nie tylko funkcjonalne, ale też energooszczędne. Dobre parametry techniczne ma świetlówka LED, która wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnej technologii zapewniającej jej niezwykle niski pobór energii, co wpływa na jej walory ekologiczne oraz niskie koszty eksploatacji. Nadaje się ona do zamontowania w każdym rodzaju pomieszczeń, gdyż emituje światło niepodrażniające oczu i zapewnia odpowiednie warunki do przebywania w pokoju. Do najpopularniejszych modeli należy świetlówka T8 LED wyglądem przypominająca szklaną tubę, w której zamontowane zostały diody LED. W naszej ofercie dostępne są różne warianty świetlówek, które można dostosować do kryteriów konkretnego pomieszczenia.

W zależności od metrażu i zapotrzebowania na oświetlenie można wybrać krótsze świetlówki o długości 60 cm, lub zdecydować się na nieco dłuższe, mogące sięgać nawet 120 cm. Świetlówka LED 120 cm stanowi najbardziej uniwersalne źródło oświetlenia, które może być stosowane w domach i obiektach publicznych, sklepach, a nawet szpitalach i przychodniach.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów

Filtruj przez:

Gwint
Moc
Strumień świetlny
Ściemnialne

Świetlówki LED

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ