LED E27

LED E27

Jest 41 produktów.

W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze źródła światła o szerokim gwincie. Żarówki LED E27 znajdują szerokie zastosowanie w domach i przestrzeni biurowej, zapewniając optymalną intensywność oświetlenia, która nie podrażnia oczu i odpowiednią barwę wpływającą na komfort użytkowania. Żarówka E27 dzięki zastosowaniu diod w technologii LED wyr...

W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze źródła światła o szerokim gwincie. Żarówki LED E27 znajdują szerokie zastosowanie w domach i przestrzeni biurowej, zapewniając optymalną intensywność oświetlenia, która nie podrażnia oczu i odpowiednią barwę wpływającą na komfort użytkowania. Żarówka E27 dzięki zastosowaniu diod w technologii LED wyróżnia się niskim poborem energii, zachowując przy tym niezmienną ilość lumenów.

Żarówka E27 LED jest coraz powszechniej wybierana ze względu na wysoką wydajność i energooszczędność. Zastosowano w niej gwint, który można znaleźć w większości sprzętów, a dodatkowo, w przeciwieństwie do tradycyjnej żarówki żarowej, wyróżnia się możliwością wyjątkowo długiej eksploatacji. Żarówka LED E27 jest odporna na częste włączanie i wyłączanie, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych nie przegrzewa się, zapewniając równomiernie rozproszenie światła po pomieszczeniu. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć żarówkę o ciepłej lub chłodnej barwie, w zależności od potrzeb. Dodatkowo wzbogaciliśmy nasz asortyment o żarówki w nietypowych kształtach, które mogą pełnić rolę dekoracji.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 24 z 41 produktów

Filtruj przez:

Gwint
Moc
Strumień świetlny
Ściemnialne

LED E27

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ