Kinkiet TAY Powiększ

Kinkiet TAY

Nowodvorski LIGHTING Nowodvorski LIGHTING

Nowy

Kinkiet TAY to lampa stworzona do użytkowania na zewnątrz. Lampa wykonana w stylizacji klasycznej nawiązuje do staroświeckich latarenek, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w bardziej konserwatywnych obiektach. Lampa z charakterystyczną kratką na kloszu.

Zamówienie otrzymasz w ok. 3-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

  • Czarny

239,00 zł

fb64f8f446a731a8264916041b4328f9.png

Kinkiet TAY to lampa stworzona do użytkowania na zewnątrz. Lampa wykonana w stylizacji klasycznej nawiązuje do staroświeckich latarenek, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w bardziej konserwatywnych obiektach. Klosz lampa zbliżony do sześcianu z charakterystyczną kratką. Kinkiet posiada gniazdo na popularne żarówki typu E27 (pasują tu zarówno żarówki tradycyjne, energooszczędne oraz LED). 

Czarna barwa dodaje lampie stylu i doskonale wygląda nawet długim czasie użytkowania. Lampa wykonana jest z aluminium, odporna na warunki atmosferyczne (norma szczelności IP23).

W serii TAY znajdują się również inne lampy i kinkiety.

Parametry

Producent Nowodvorski
Indeks 5292
Moc w zależności od zastosowanej żarówki
Barwa światła w zależności od zastosowanej żarówki
Strumień świetlny w zależności od zastosowanej żarówki
Napięcie 220-240V
Klasa szczelności lampy IP23
Kolor obudowy Czarny
Materiał obudowy Aluminium
Materiał klosza Szkło
Temperatura pracy - 30 / + 45 °C
Certyfikaty CE
Gwarancja producenta 24 miesiące
Gwint E27
Ilość źródeł światła 1
Wbudowane źródło LED nie
Wysokość 38cm
Szerokość 18,5cm
Głębokość 25cm
Styl lampy Klasyczny
Kształt Kwadr./Prostokątny

Napisz opinię

Kinkiet TAY

Kinkiet TAY

Nowodvorski Lighting – Polska firma, topowa jakość w niskich cenach.

Od prawie 25lat Nowodvorski dostarcza asortyment lamp najwyższej jakości, które stanowią doskonałe dopełnienie zarówno klasycznych aranżacji, jak i nowoczesnych wnętrz.

W ofercie firmy można znaleźć ponad 1,5 tysiąca modeli lamp zarówno wewnętrznych jak i ogrodowych. W trosce o zaspokojenie szerokiego wachlarza potrzeb zarówno w zakresie designu jak i funkcjonalności opraw oświetleniowych, asortyment jest nieustannie modyfikowany.

Nowodvorski Lighting posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 15 000 m2, oraz nowy magazyn wysokiego składowania o powierzchni 4 500 m2, z zaprojektowanym półautomatycznym procesem kompletacji zamówień, oraz systemem WMS najnowszej generacji. Zakłady produkcyjne są wyposażone w niezbędny w naszej specjalności, najnowocześniejszy system maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (CNC).

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ