Z czujnikiem ruchu

Z czujnikiem ruchu

Jest 13 produktów.

Oświetlenie wyposażone w czujniki ruchu i zmierzchu to sposób na zapewnienie funkcjonalności każdej przestrzeni przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów jej eksploatacji. Dzięki temu, że światło zapala się tylko wtedy, kiedy jest potrzebne, jesteśmy w stanie uzyskać dużą oszczędność energii. Dodatkowym atutem w tym zakresie jest wykorzystanie tech...

Oświetlenie wyposażone w czujniki ruchu i zmierzchu to sposób na zapewnienie funkcjonalności każdej przestrzeni przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów jej eksploatacji. Dzięki temu, że światło zapala się tylko wtedy, kiedy jest potrzebne, jesteśmy w stanie uzyskać dużą oszczędność energii. Dodatkowym atutem w tym zakresie jest wykorzystanie technologii LED, która jest bardzo energooszczędna.

Plafon LED z czujnikiem ruchu może być więc świetnym rozwiązaniem do wykorzystania na klatce schodowej czy w rzadziej uczęszczanych korytarzach. Świetnie sprawdzi się także w toaletach. To dyskretne, funkcjonalne i uniwersalne oświetlenie zapewniające niskie koszty utrzymania. Możesz też zdecydować się na plafon zewnętrzny z czujnikiem ruchu lub zmierzchu, który idealnie nadaje się np. do umieszczenia pod zadaszeniem ganku czy wejścia do budynku.

Decydując się na zakupy w naszym sklepie, możesz być pewien otrzymania produktów najwyższej jakości, niezależnie od tego, na który plafon z czujnikiem ruchu i zmierzchu się zdecydujesz. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dostosowane do różnorodnych potrzeb i atrakcyjne ceny!

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 13 z 13 produktów

Filtruj przez:

Strumień świetlny
Klasa szczelności lampy
Wbudowane źródło LED
Kąt świecenia
Gwarancja producenta

Z czujnikiem ruchu

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ