Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów
Porównaj0
Filtruj według
Głowica MARS LED Głowica MARS LED
-15% od 2 szt.
cena widoczna w koszyku
Latarnie ogrodowe
SU-MA
1 199,00 zł (brutto)
(2)
Głowica MARS to bardzo funkcjonalne i oszczędne oświetlenie LED o uniwersalnej stylistyce. Lampa posiada wbudowane źródło światła o łącznej mocy 45W zapewniające długie, tanie i bezobsługowe działanie. Okrągła głowica...
Wyświetla 1-20 z 48 elementów

Tradycyjna latarnia parkowa to najlepszy sposób na oświetlenie dużych terenów zielonych. Tego typu oprawy są eleganckie, a jednocześnie bardzo funkcjonalne – wysoko położone źródło światła doskonale rozjaśnia przestrzeń wokół lampy. W oświetleniu publicznych parków, skwerów czy większych ogrodów coraz częściej wykorzystuje się lampy pakowe LED. Dzięki zwiększającej żywotność i energooszczędnej technologii wykonania świecących diod takie lampy są praktycznie bezobsługowe i bardzo tanie w utrzymaniu. Oświetlenie LED dzięki znikomemu zużyciu energii jest także przyjazne środowisku, co jest coraz istotniejszym czynnikiem.

Każda oprawa parkowa LED dostępna w naszym asortymencie wykorzystuje najnowocześniejsze dostępne na rynku rozwiązania. Jednocześnie szereg ciekawych projektów pozwala wybrać lampy zgodne z charakterem każdej przestrzeni. Nowoczesne czy w stylu retro? Zdecyduj się na swój ulubiony styl i wybierz moc oświetlenia, dzięki którym wybrana lampa parkowa idealnie spełni swoje zadanie – niezależnie od tego, czy chodzi o duży park miejski, czy przydomowy ogród. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

Menu

Ustawienia

Utwórz bezpłatne konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się