Taśmy LED

Taśmy LED

Jest 2 produktów.

Taśma LED to jeden z bardziej wszechstronnych sposobów na oświetlenie. Jest ona bardzo prosta w zastosowaniu i montażu dzięki dużej elastyczności i powierzchni samoprzylepnej. Wyposażona w małe, jasne diody LED taśma idealnie nadaje się do podkreślania krawędzi mebli (np. szklanych półek), wnęk i wielu innych elementów dekoracyjnych. Może mieć t...

Taśma LED to jeden z bardziej wszechstronnych sposobów na oświetlenie. Jest ona bardzo prosta w zastosowaniu i montażu dzięki dużej elastyczności i powierzchni samoprzylepnej. Wyposażona w małe, jasne diody LED taśma idealnie nadaje się do podkreślania krawędzi mebli (np. szklanych półek), wnęk i wielu innych elementów dekoracyjnych. Może mieć też zastosowanie praktyczne – zwracając uwagę na słabo widoczny próg czy krawędzie schodów. Dzięki dostępności taśm wodoodpornych możliwe jest też ich stosowanie w niemal każdych warunkach, także np. w łazienkach czy na zewnątrz budynków. To niezwykle efektowny, a jednocześnie ekonomiczny sposób na uatrakcyjnienie aranżacji każdego wnętrza.

Taśma ledowa może emitować światło w jednym z wielu kolorów, co decyduje możliwości uzyskania różnych rezultatów. Taśmy RGB mogą być też obsługiwane za pomocą pilota, oferując wiele programów świecenia, co pozwala sterować nastrojem w pomieszczeniu. To niezwykle wszechstronne i efektowne rozwiązanie jest też bardzo ekonomiczne. Zakup taśm nie jest drogi, a same diody zużywają bardzo małą ilość prądu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w zakresie nowoczesnych taśm LED.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 2 z 2 produktów

Taśmy LED

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ