Taśma RGB

Taśma RGB

W tej kategorii nie ma produktów.

Zadbaj o unikalną atmosferę w dowolnym pomieszczeniu! Taśma LED RGB to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie nowoczesne wnętrza i nietuzinkowy klimat. Umożliwiająca dowolne sterowanie barwą światła taśma posiada gęsto rozmieszczone, nowoczesne diody LED, które wyróżnia wysoka jasność i bardzo niskie zużycie energii. Teraz możesz odmienić swo...

Zadbaj o unikalną atmosferę w dowolnym pomieszczeniu! Taśma LED RGB to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie nowoczesne wnętrza i nietuzinkowy klimat. Umożliwiająca dowolne sterowanie barwą światła taśma posiada gęsto rozmieszczone, nowoczesne diody LED, które wyróżnia wysoka jasność i bardzo niskie zużycie energii. Teraz możesz odmienić swoje wnętrze niskim kosztem! Listwa LED RGB idealnie nada się do podkreślenia ciekawych elementów pomieszczenia. Jeśli umieścisz ją zaś tuż pod sufitem lub przy podłodze, nadasz wyjątkowego klimatu całej aranżacji.

Nowoczesna taśma RGB zapewnia bardzo szerokie możliwości aranżacyjne również dzięki łatwej aplikacji za pomocą paska klejowego oraz możliwości jej dowolnego przycinania. W naszym asortymencie znajdziesz wariant standardowy oraz wariant o szczelności IP65, który nadaje się do stosowania także w łazience oraz na zewnątrz. Zastosowanie diod kolorowych sprawia, że pasek LED RGB może świecić na dowolny kolor, dostosowując się do Twoich potrzeb i aktualnego nastroju. To funkcjonalny, nowoczesny, stylowy i energooszczędny sposób na oświetlenie. Na co jeszcze czekasz?

Mniej
Więcej

Taśma RGB

Producenci