Taśma 230V

Taśma 230V

Jest 8 produktów.

Nowoczesny i prosty sposób na oświetlenie – taśma LED 230V może być zasilana bezpośrednio z gniazdka elektrycznego, co wpływa na jej bardzo wygodny montaż i użytkowanie. Możliwość przycinania co 1 m i łączenia ze sobą poszczególnych odcinków sprawia, że z łatwością stworzysz dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb instalację świetlną. Mocne...

Nowoczesny i prosty sposób na oświetlenie – taśma LED 230V może być zasilana bezpośrednio z gniazdka elektrycznego, co wpływa na jej bardzo wygodny montaż i użytkowanie. Możliwość przycinania co 1 m i łączenia ze sobą poszczególnych odcinków sprawia, że z łatwością stworzysz dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb instalację świetlną. Mocne światło, jakie dają niewielkie diody LED, nadaje się do podkreślania szczegółów kompozycyjnych i delikatnego rozświetlenia całego pomieszczenia. Niezwykle niski pobór energii umożliwia zaś bardzo tanią i bezproblemową eksploatację.

Proponujemy rozwiązania odpowiednie do dowolnego zastosowania. Każda listwa LED 230V z naszego asortymentu może być stosowana w dowolnej aranżacji (także pod wodą!) dzięki wysokiej klasie szczelności IP68. Umieść ją we wnętrzu albo na zewnątrz, podświetl basen, oczko wodne lub fontannę – nic Cię nie ogranicza. Oferujemy zarówno taśmy zawierające diody w kolorze białym (ciepła, chłodna lub neutralna biel), jak i RGB, które mogą świecić dowolnym odcieniem tęczy. Doskonałe parametry sprawią, że na pewno nie pożałujesz zakupu. Polecamy!

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów

Taśma 230V

Producenci

TYSIĄCE WZORÓW LAMP

Sprawdź nasze lampy ogrodowe


WIĘCEJ